SMHC loves hockey.jpg SMHC jeugdkampioensteams JA JB c.jpg header2017.04.jpg SMHC jeugdkampioensteams c.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 1 juni 2019
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit Jongens 8E1 HHC Quick Stick J8E1

Meisjes A2

Aankomende speelronde

ZATERDAG 25 MEI 2019
Thuis Uit Aanvang
Daring MA1 Eelde MA1 15:00
Leeuwarden MA2 Groningen MA3 16:45
Sneek MA2 Roden MA2 15:30
Westerkwartier MA1 Hondsrug MA1 15:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Daring MA1 13 37 12 1 0 34 5 0
2 Westerkwartier MA1 13 32 10 2 1 52 12 0
3 Roden MA2 13 22 7 1 5 32 28 0
4 Eelde MA1 12 17 5 2 5 21 36 0
5 Groningen MA3 12 12 5 0 7 28 21 3
6 Leeuwarden MA2 13 9 2 3 8 21 29 0
7 Hondsrug MA1 13 8 2 2 9 15 38 0
8 Sneek MA2 13 7 2 1 10 8 42 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei MHC Roden MA2 15:30 thuis - Rabo veld

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Leeuwarden MA2 Hondsrug MA1 2-2
Westerkwartier MA1 Eelde MA1 6-0
Daring MA1 Sneek MA2 3-0
Groningen MA3 Roden MA2 5-0
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Hondsrug MA1 Groningen MA3 3-2
Sneek MA2 Westerkwartier MA1 0-6
Roden MA2 Daring MA1 0-1
Eelde MA1 Leeuwarden MA2 2-2
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Westerkwartier MA1 Daring MA1 1-2
Hondsrug MA1 Roden MA2 2-3
Groningen MA3 Eelde MA1 0-3
WOENSDAG 14 NOVEMBER 2018
Leeuwarden MA2 Sneek MA2 5-0
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Roden MA2 Westerkwartier MA1 2-2
Eelde MA1 Hondsrug MA1 3-2
Sneek MA2 Groningen MA3 0-7
Daring MA1 Leeuwarden MA2 2-1
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Hondsrug MA1 Sneek MA2 0-0
Groningen MA3 Daring MA1 0-4
Eelde MA1 Roden MA2 4-3
Leeuwarden MA2 Westerkwartier MA1 1-3
ZATERDAG 9 MAART 2019
Leeuwarden MA2 Roden MA2 0-4
Westerkwartier MA1 Groningen MA3 3-0
Sneek MA2 Eelde MA1 5-1
Daring MA1 Hondsrug MA1 1-0
ZATERDAG 16 MAART 2019
Groningen MA3 Leeuwarden MA2 4-1
Roden MA2 Sneek MA2 1-0
Hondsrug MA1 Westerkwartier MA1 0-9
Eelde MA1 Daring MA1 0-6
ZATERDAG 23 MAART 2019
Eelde MA1 Westerkwartier MA1 2-7
Hondsrug MA1 Leeuwarden MA2 0-2
Sneek MA2 Daring MA1 0-3
Roden MA2 Groningen MA3 2-1
ZATERDAG 30 MAART 2019
Westerkwartier MA1 Sneek MA2 6-1
Leeuwarden MA2 Eelde MA1 1-1
Daring MA1 Roden MA2 3-1
Groningen MA3 Hondsrug MA1 2-1
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Sneek MA2 Leeuwarden MA2 1-0
Roden MA2 Hondsrug MA1 6-2
Daring MA1 Westerkwartier MA1 1-1
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Hondsrug MA1 Eelde MA1 1-3
Westerkwartier MA1 Roden MA2 3-2
Groningen MA3 Sneek MA2 7-0
Leeuwarden MA2 Daring MA1 1-3
ZATERDAG 11 MEI 2019
Roden MA2 Eelde MA1 3-1
Westerkwartier MA1 Leeuwarden MA2 2-1
Daring MA1 Groningen MA3 1-0
Sneek MA2 Hondsrug MA1 1-2
ZATERDAG 18 MEI 2019
Groningen MA3 Westerkwartier MA1 0-3
Eelde MA1 Sneek MA2 1-0
Hondsrug MA1 Daring MA1 0-4
Roden MA2 Leeuwarden MA2 5-4