IMG_3786 (1).jpeg header.jpg IMG_3861.jpeg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 28 thuiswedstrijd(en) en 13 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 29 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit Meisjes A2 Zaal Winschoten MA1
13:40 Uit Meisjes C3 Zaal Harlinger Mixed Hockey Club MC12-C
13:40 Thuis Mixed 8E1 Zaal de Graspiepers M8E2MIX
14:05 Thuis Meisjes A2 Zaal MHC Dash MA3
15:20 Uit Jongens C2 Zaal MHC Daring-Veendam JC1

zondag 30 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zaterdag 5 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zondag 6 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zaterdag 12 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zondag 13 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

Jongens A2

Aankomende speelronde

ZATERDAG 26 FEBRUARI 2022
Thuis Uit Aanvang
Eemsmond JA1MIX Steenwijk JA1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Westerkwartier JA1 5 15 5 0 0 50 9 0
2 Groningen JA3 5 13 4 1 0 25 4 0
3 Hondsrug JA1MIX 5 10 3 1 1 21 15 0
4 Daring JA1MIX 5 5 1 2 2 10 12 0
5 Steenwijk JA1 4 4 1 1 2 9 10 0
6 Eemsmond JA1mix 4 4 1 1 2 6 27 0
7 GHBS JA3 5 3 1 0 4 7 16 0
8 Sneek JA2 5 0 0 0 5 1 36 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt MHC Daring-Veendam JA1MIX uit
12 mrt MHC Steenwijk JA1 thuis
19 mrt Eemsmond JA1MIX thuis
26 mrt GHBS JA3 uit
2 apr Hockeyclub De Hondsrug JA1MIX uit
9 apr MHC Westerkwartier JA1 thuis
23 apr GHHC Groningen JA3 uit
14 mei MHC Daring-Veendam JA1MIX thuis
21 mei MHC Steenwijk JA1 14:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Daring JA1MIX Groningen JA3 1-3
GHBS JA3 Hondsrug JA1MIX 1-3
Steenwijk JA1 Westerkwartier JA1 1-5
Eemsmond JA1MIX Sneek JA2 1-0
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Groningen JA3 Steenwijk JA1 1-1
Westerkwartier JA1 Eemsmond JA1MIX 12-2
Sneek JA2 GHBS JA3 1-5
Hondsrug JA1MIX Daring JA1MIX 3-3
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
GHBS JA3 Westerkwartier JA1 0-6
Steenwijk JA1 Daring JA1MIX 4-0
Sneek JA2 Hondsrug JA1MIX 0-5
Eemsmond JA1MIX Groningen JA3 1-13
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Groningen JA3 GHBS JA3 2-1
Westerkwartier JA1 Sneek JA2 19-0
Hondsrug JA1MIX Steenwijk JA1 4-3
Daring JA1MIX Eemsmond JA1MIX 2-2
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
GHBS JA3 Daring JA1MIX 0-4
Westerkwartier JA1 Hondsrug JA1MIX 8-6
Sneek JA2 Groningen JA3 0-6