SMHC loves hockey.jpg SMHC jeugdkampioensteams JA JB c.jpg header2017.04.jpg SMHC jeugdkampioensteams c.jpg

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Technische Speeltuin 6E en 8E Trainingsgroep V1
16:45 - 17:45 Technische Speeltuin D Trainingsgroep V1 + mogelijkheid tot oefenen corner aangeven, stoppen, inslaan
17:00 - 18:00 Keepers instuif 6E & 8E keepers Trainingsgroep V2 - AB
17:45 - 18:45 Technische Speeltuin C BA Trainingsgroep V1 + mogelijkheid oefenen corner aangeven, stoppen, inslaan
18:00 - 18:45 Vaste keepers D Trainingsgroep V2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C5 V2 - CD
18:45 - 19:30 Vaste keepers C Trainingsgroep V2 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes A1 V2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A2 V1
19:15 - 20:30 Meisjes A3 V1
19:30 - 20:15 Vaste keepers AB & senioren Trainingsgroep V2 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey (VetC) V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 Meisjes D1 V1 - AB
15:45 - 17:00 Meisjes D2 V1 - CD
16:15 - 17:30 Jongens D1 V2
16:15 - 17:30 Jongens D2 V2
17:00 - 18:15 Jongens C1 V1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes C4 V1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C2 V2
17:30 - 18:45 Meisjes C3 V2
18:15 - 19:15 Jongens C2 V1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes B2 V1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B3 V2
19:00 - 20:15 Meisjes B4 V2
19:30 - 21:00 Meisjes B1 V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 V2
20:30 - 22:00 Jongens A1 V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Benjamins V2 - D
15:30 - 16:30 Jongens 6E1 V2 - ABC
15:30 - 16:30 Meisjes 6E1 V2 - ABC
15:30 - 16:30 Meisjes 6E2 V2 - ABC
15:30 - 16:30 Meisjes 6E3 V2 - ABC
15:30 - 16:30 Meisjes 6E4 V2 - ABC
15:30 - 16:30 Meisjes F1 V1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes F2 V1 - CD
15:30 - 16:30 Mixed 6E1 V2 - ABC
15:30 - 16:30 Mixed F1 V1 - CD
15:45 - 16:30 Funkey V1 - A
16:45 - 17:45 Jongens 8E1 V1
16:45 - 17:45 Meisjes 8E1 V1
16:45 - 17:45 Meisjes 8E2 V1
17:30 - 19:00 Meisjes C1 V2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D3 V1
17:45 - 19:00 Meisjes D4 V1
19:00 - 20:30 Meisjes A1 V2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A2 V2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens B1 V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 V2
20:30 - 22:00 Heren Veteranen B V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:45 Meisjes D1 V2
15:30 - 16:45 Meisjes D2 V2
16:15 - 17:30 Jongens D1 V1 - AB
16:15 - 17:30 Jongens D2 V1 - CD
16:45 - 18:00 Jongens C1 V2 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes B3 V2 - AB
17:45 - 19:00 Jongens C2 V1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B2 V1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C4 V2
18:15 - 19:30 Meisjes C5 V2
19:00 - 20:15 Meisjes B1 V1 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A3 V2
19:30 - 20:45 Meisjes B4 V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 V2
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 V2
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 V2
17:00 - 18:00 Meisjes D3 V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D4 V2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C1 V2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C2 V2 - AB
19:00 - 20:15 Jongens A1 V1 - AB
19:15 - 20:30 Jongens B1 V2 - AB
19:15 - 20:15 Meisjes C3 V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 V2