SMHC jeugdkampioensteams c.jpg header2017.04.jpg SMHC loves hockey.jpg SMHC jeugdkampioensteams JA JB c.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 1 juni 2019
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit Jongens 8E1 HHC Quick Stick J8E1

Jongens A1

Aankomende speelronde

ZATERDAG 25 MEI 2019
Thuis Uit Aanvang
Coevorden JA1 Sneek JA1 15:00
Graspiepers JA1 Groningen JA3 16:00
Leeuwarden JA1 Daring JA1 16:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Sneek JA1 13 36 12 0 1 58 20 0
2 Leeuwarden JA1 13 28 9 1 3 50 27 0
3 Graspiepers JA1 13 23 7 2 4 44 29 0
4 Groningen JA3 13 12 3 3 7 26 41 0
5 Coevorden JA1 13 7 2 1 10 15 45 0
6 Daring JA1 13 7 2 1 10 25 56 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei MHC Coevorden JA1 15:00 uit
1 jun de Graspiepers JA1 16:15 thuis - Rabo veld

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Leeuwarden JA1 Sneek JA1 2-3
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Groningen JA3 Daring JA1 1-3
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Coevorden JA1 Leeuwarden JA1 1-3
Daring JA1 Graspiepers JA1 5-3
Sneek JA1 Groningen JA3 4-3
DINSDAG 6 NOVEMBER 2018
Graspiepers JA1 Coevorden JA1 4-0
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Leeuwarden JA1 Graspiepers JA1 3-1
Sneek JA1 Daring JA1 5-1
Groningen JA3 Coevorden JA1 4-0
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Leeuwarden JA1 Daring JA1 7-1
Graspiepers JA1 Groningen JA3 2-2
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Daring JA1 Coevorden JA1 0-1
Sneek JA1 Graspiepers JA1 4-1
Groningen JA3 Leeuwarden JA1 1-5
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
Coevorden JA1 Sneek JA1 2-3
ZATERDAG 9 MAART 2019
Daring JA1 Groningen JA3 1-4
Sneek JA1 Leeuwarden JA1 2-0
Coevorden JA1 Graspiepers JA1 0-1
ZATERDAG 16 MAART 2019
Leeuwarden JA1 Coevorden JA1 (6-1)TEMP_RESULT
Groningen JA3 Sneek JA1 0-4
Graspiepers JA1 Daring JA1 4-2
ZATERDAG 23 MAART 2019
Graspiepers JA1 Leeuwarden JA1 3-4
Coevorden JA1 Groningen JA3 2-5
Daring JA1 Sneek JA1 2-4
ZATERDAG 30 MAART 2019
Groningen JA3 Graspiepers JA1 0-7
Sneek JA1 Coevorden JA1 8-0
Daring JA1 Leeuwarden JA1 2-5
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Leeuwarden JA1 Groningen JA3 5-0
Coevorden JA1 Daring JA1 4-3
Graspiepers JA1 Sneek JA1 5-2
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Graspiepers JA1 Coevorden JA1 3-1
Groningen JA3 Daring JA1 3-3
Leeuwarden JA1 Sneek JA1 2-6
ZATERDAG 11 MEI 2019
Sneek JA1 Groningen JA3 4-2
Daring JA1 Graspiepers JA1 2-6
Coevorden JA1 Leeuwarden JA1 2-4
ZATERDAG 18 MEI 2019
Leeuwarden JA1 Graspiepers JA1 4-4
Groningen JA3 Coevorden JA1 1-1
Sneek JA1 Daring JA1 9-0