Coronavlag1.png IMG_1696.png

Trainingsschema

Dit schema loopt van 24-8-2020 t/m 28-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Technische Speeltuin 6E en 8E Trainingsgroep V1 Olv Koen van Esch Ingrid Stienstra Susan Huizer Macka Klaassens
17:00 - 18:15 Meisjes C2 Rob Eckringa V2 - CD
17:15 - 18:15 Keepers instuif 6E & 8E keepers Trainingsgroep V2 - A olv Koen van Esch
18:00 - 18:45 Vaste keepers D Trainingsgroep V1 - A olv KeepGoals trainer Xanne Klaassens
18:15 - 19:30 Jongens C1 Jos van Kimmenaede V1 - CD
18:15 - 19:30 Jongens C2 Arnold Jager V2 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes B2 Rob Eckringa V2 - CD
18:45 - 19:30 Vaste keepers C Trainingsgroep V1 - A olv KeepGoals trainer Xanne Klaassens
19:30 - 20:15 Vaste keepers AB Trainingsgroep V1 - A olv KeepGoals trainer Xanne Klaassens
19:30 - 20:45 Jongens A1 Arnold Jager V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Sybout de Lange V2 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A2 Jos van Kimmenaede V1 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Jos van Kimmenaede V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 Mare Schuite
Dorien Poortman
V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens D2 Tess Hoepman
Marieke Klaassens
V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Jos van Kimmenaede V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Jos van Kimmenaede V1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes B3 Jos van Kimmenaede V1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C3 Rob Eckringa V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Amber van den Hoeven
Dorien Poortman
V2 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C4 Rob Eckringa V2 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes B4 Jos van Kimmenaede V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Evelien Alberda V2 - AB
19:45 - 21:00 Jongens B1 Jos van Kimmenaede V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Jongens 6E1 Tess Hoepman V1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E1 Sophie Oranje V1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E2 Isa Hoegen Dijkhof V1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E3 Mare Schuite V1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes F1 Isabel van der Want V2 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes F2 Lara Ponsen V2 - CD
15:30 - 16:30 Mixed F1 Lyske Timmer
Tieke Keulaerds
V2 - CD
15:45 - 16:30 Benjamins Sietske Geerards
Fleur Jager
V2 - AB
15:45 - 16:30 Funkey Ingrid Stienstra V1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Susan Huizer
Ingrid Stienstra
V1
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Fleur Lammertsma
Tess Hoepman
V1
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Isa Hoegen Dijkhof
Sophie Oranje
V1
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 Isabel van der Want
Lara Ponsen
V1
16:30 - 17:45 Meisjes C2 Sietske Geerards V2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B2 Jos van Kimmenaede V1 - AB
19:00 - 20:15 Dames 1 jong Jos van Kimmenaede V1
19:00 - 20:15 Meisjes A1 Sybout de Lange V2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Jos van Kimmenaede V1
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Jong Min Tamminga V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Jong Min Tamminga V2
20:30 - 22:00 Heren Veteranen B V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D2 Jos van Kimmenaede V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Amber van den Hoeven
Dorien Poortman
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Ingrid Stienstra
Annick Dantuma
V1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D1 Reinout De Groot
Amber van den Hoeven
V2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Jos van Kimmenaede V1
18:00 - 19:15 Meisjes C4 Jos van Kimmenaede V1
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Harro Folkers
Dorien Poortman
V2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B3 Jos van Kimmenaede V1
19:15 - 20:30 Meisjes B4 Jos van Kimmenaede V1
19:30 - 21:30 Competitie 7sevens Trainingsgroep V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Jongens 8E1 Fabian Andringa
Hidde Jager
V2
15:30 - 16:30 Meisjes 8E1 Lieselotte De Jong
Shafiya de Wit
V2
15:30 - 16:30 Meisjes 8E2 Susan Huizer
Emma Vermanen
V2
15:30 - 16:30 Meisjes 8E3 Femme Rijk
Amber van den Hoeven
V2
16:30 - 17:45 Jongens C1 Sietske Geerards
Hidde Jager
V2
16:30 - 17:45 Jongens C2 Sietske Geerards
Fabian Andringa
V2
17:30 - 17:45 Meisjes C1 Igle van der Meulen V1 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes C1 Igle van der Meulen V2 - AB
18:00 - 19:00 Friday Hockey Hangout DC Trainingsgroep V1 Facultatieve training met 'los' karakter. Kom onder begeleiding spelen of aan je individuele techniek werken
18:30 - 19:45 Jongens B1 Jong Min Tamminga V2 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B1 Igle van der Meulen V2 - AB
19:45 - 21:00 Dames 1 jong Jong Min Tamminga V2 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Igle van der Meulen V2 - AB