SMHC jeugdkampioensteams JA JB c.jpg SMHC jeugdkampioensteams c.jpg header2017.04.jpg SMHC loves hockey.jpg

Trainingsschema

Dit schema loopt van 3-9-2018 t/m 1-12-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Meisjes D4 Sietske Geerards V2 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes C2 Rob Eckringa V1 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes D3 Sietske Geerards V2 - AB
17:45 - 19:00 Jongens D1 Arnold Jager
Jonathan de Jong
V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Daan Coerts
Rob Eckringa
V1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Britt Toebak V2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes C1 Pieter van der Want V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Jongens D2 Joost van der Ham V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D5 Jos van Kimmenaede V2 - CD
16:45 - 18:00 Jongens C2 Rob Eckringa V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Jos van Kimmenaede V2 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D1 Wietse Dusseldorp V2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B2 Rob Eckringa V1 - AB
18:45 - 20:00 Jongens C1 Jelle Coerts
Mathijs Oudman
V1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A1 Jong Min Tamminga V2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Jos van Kimmenaede V2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens B1 Jasper Jansen V1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A3 Machteld Dotinga V1 - CD
20:15 - 21:30 Jongens A1 Jos van Kimmenaede V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Jongens D1 Sietske Geerards V2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D2 Evelien Alberda V2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C2 Jos van Kimmenaede V1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D3 Marloes Tuinema V2 - AB
17:45 - 18:45 Meisjes D4 Sophie van den Elst V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Jong Min Tamminga V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Jos van Kimmenaede V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Meisjes D5 Jos van Kimmenaede V2 - AB
16:00 - 17:15 Meisjes D1 Arnold Stormink V2 - CD
16:45 - 18:00 Jongens D2 Jos van Kimmenaede V2 - AB
17:15 - 18:30 Jongens C1 Arnold Stormink V2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D2 Thijs Raven V1 - AB
18:30 - 19:45 Jongens C2 Jos van Kimmenaede V2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B1 Britt Toebak V1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C1 Arnold Stormink V2 - CD
19:45 - 21:00 Meisjes B2 Jos van Kimmenaede V2 - AB
21:00 - 22:00 Jongens A1 Jos van Kimmenaede V2
21:00 - 22:00 Meisjes A2 Jos van Kimmenaede V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Instuif alle E6 teams (facul) Trainingsgroep V1 - CD
16:00 - 17:00 Keepers instuif 6E & 8E keepers Trainingsgroep V1 - AB Trainer: Susanne Horrevoets
17:00 - 18:00 Vaste keepers Trainingsgroep V1 - A Trainer: Susanne Horrevoets
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Sietske Geerards V1 - BCD Training vindt plaats in carrousselvrom
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Sietske Geerards V1 - BCD Training vindt plaats in carrousselvrom
17:15 - 18:15 Meisjes A3 V2 Training vindt plaats in carrousselvorm
17:15 - 18:15 Meisjes A4 V2 Training vindt plaats in carrousselvorm
17:15 - 18:15 Meisjes B3 V2 Training vindt plaats in carrousselvorm
17:15 - 18:15 Meisjes B4 V2 Training vindt plaats in carrousselvorm
18:00 - 18:45 Special Skills C & D -jeugd Trainingsgroep V1 Vindt plaats in themablokken van 3 weken olv Sietske Geerards en/of evt specialistische trainers
18:30 - 19:15 Special Skills A & B -jeugd Trainingsgroep V2 Vindt plaats in themablokken van 3 weken olv Jong Min Tamminga en/of evt specialistische trainers
19:15 - 20:30 Jongens B1 Igle van der Meulen V2 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A1 Jong Min Tamminga V2 - CD