Screen Shot 2017-01-28 at 16.40.01.jpg SMHC loves hockey.jpg header2017.04.jpg header jan2017.06.jpg

Trainingsschema

Dit schema loopt van 19-2-2018 t/m 17-6-2018
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 18:15 Vaste keepers Trainingsgroep V1 - CD olv Rob Eckringa
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Meisjes F1 Gijs Lobach V2 - CD Veld coördinator Owen van de Ridder
15:45 - 16:45 Mixed F3 Stijn Roos
Elze-mieke Reitsma
Fleur van Hooijdonk
V2 - CD Veld coördinator Owen van de Ridder
15:45 - 16:45 MixedF2 Jelle Coerts V2 - CD Veld coördinator Owen van de Ridder
16:00 - 16:45 Funkey 5-jarige Evelien Alberda V1 - AB
16:00 - 16:45 Meisjes F4 Kim van Alphen
Sandra Aggenbach
Sietske Geerards
Tess Hoepman
V1 - CD
16:00 - 16:45 Meisjes F5 Kim van Alphen
Sandra Aggenbach
Sietske Geerards
Tess Hoepman
V1 - CD
16:00 - 16:45 Mixed F6 Kim van Alphen
Sandra Aggenbach
Sietske Geerards
Tess Hoepman
V1 - CD
16:00 - 16:45 Mixed F7 Kim van Alphen
Sandra Aggenbach
Sietske Geerards
Tess Hoepman
V1 - CD
16:45 - 17:45 Jongens 6E1 Evelien Alberda V2 - CD Veld coördinator Owen van de Ridder
16:45 - 17:45 Jongens 6E2 Julie Ponsen
Joost van der Ham
V2 - CD Veld coördinator Owen van de Ridder
16:45 - 17:45 Jongens 6E3 Jelle Coerts V2 - CD Veld coördinator Owen van de Ridder
16:45 - 17:45 Meisjes 6E1 Gijs Lobach V2 - CD Veld coördinator Owen van de Ridder
16:45 - 17:45 Meisjes 6E2 Jonathan de Jong V2 - B Veld coördinator Owen van de Ridder
16:45 - 17:45 Meisjes 6E3 Sandra Aggenbach V2 - B Veld coördinator Owen van de Ridder
17:45 - 18:45 Meisjes 8E1 Jonathan de Jong V2 Veld coördinator Owen van de Ridder
17:45 - 18:45 Meisjes 8E2 Daan Coerts V2 Veld coördinator Owen van de Ridder
17:45 - 18:45 Mixed 8E3 Elsbeth Speelman V2 Veld coördinator Owen van de Ridder
17:45 - 18:45 Mixed 8E4 Jelle Coerts V2 Veld coördinator Owen van de Ridder
18:45 - 19:30 Keepers junioren instuif Trainingsgroep V1 - AB Voor alle keepers die op zaterdag ingedeeld staan voor hun keepersbeurt (dus niet de vaste keepers)
19:00 - 19:45 Loopscholing D en C -jeugd Trainingsgroep V2 - AB olv Fysio Actief Werkt in blokken van 4 weken, waarvoor opgave verplicht
19:45 - 20:30 Loopscholing B t/m senioren Trainingsgroep V2 - AB olv Fysio Actief Werkt in blokken van 4 weken, waarvoor opgave verplicht
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Instuif alle E6 teams (facul) Trainingsgroep V1 - ABC Coördinator: Sietske Geerards Trainers: Elsbeth Speelman, Wessel de Jong, Gijs Lobach, Liz Douglas Myla Dijkstra en Sannah Warners
16:45 - 17:45 Keepers instuif 6E Trainingsgroep V1 - D + Keepers instuif 8E olv Susanne Horrevoets
17:45 - 18:45 Meisjes 8E1 Jonathan de Jong V1
17:45 - 18:45 Meisjes 8E2 Liz Douglas V1
17:45 - 18:45 Mixed 8E3 Marloes Tuinema V1
17:45 - 18:45 Mixed 8E4 Daan Coerts V1